II KID’S WINTER TROPHY 2017 – Zagreb(HR) 15.-17.12.2017

Međunarodni malonogometni turnir za djecu “KID’S WINTER TROPHY 2017” Zagreb, 15.-17.12.2017

 

NEDJELJA 17.12.2017. – RASPORED ZAVRŠNICE U19-U17-U15-U14
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
8:00 NC ŠALATA (7) U19 1/4-FINALE I= 1 – 8 BTP SESVETE – DJEČJI NOGOMET
8:25 NC ŠALATA (7) U19 1/4-FINALE II= 2 – 7 PRIGORJE – ZMAJ
8:50 NC ŠALATA (7) U19 1/4-FINALE III= 3 – 6 LIBERTAS – ILOVAC
9:15 NC ŠALATA (7) U19 1/4-FINALE IV= 4 – 5 JADRAN POREČ – DUGO SELO
11:20 NC ŠALATA (7) U19 1/2-FINALE II – III
11:45 NC ŠALATA (7) U19 1/2-FINALE I – IV
13:00 NC ŠALATA (7) U19 3. MJESTO
14:15 NC ŠALATA (7) U19 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
9:40 NC ŠALATA (7) U17 1/4-FINALE I= 1A – 2C
10:05 NC ŠALATA (7) U17 1/4-FINALE II= 1B – 2D
10:30 NC ŠALATA (7 U17 1/4-FINALE III= 1C – 2A
10:55 NC ŠALATA (7) U17 1/4-FINALE IV= 1D – 2B
12:10 NC ŠALATA (7) U17 1/2-FINALE II – III
12:35 NC ŠALATA (7) U17 1/2-FINALE I – IV
13:25 NC ŠALATA (7) U17 3. MJESTO
13:50 NC ŠALATA (7) U17 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
8:00 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE I= 1-16 SLOGA LJUBUŠKI – SUTLA
8:25 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE II= 2-15 JADRAN KOZINA – RAČE
8:50 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE III= 3-14 SLAVONIJA – SAVA “A”
9:15 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE IV= 4-13 ZMAJ – JADRAN POREČ
9:40 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE V= 5-12 VINOGRADAR – ŽUPA
10:05 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE VI= 6-11 BUBAMARA – KRAJIŠNIK
10:30 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE VII= 7-10 LIBERTAS  – ŠMARTNO
10:55 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/8-FINALE VIII= 8-9 GORSKI KOTAR – GOSPIĆ
11:20 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/4-FINALE A= IV – V
11:45 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/4-FINALE B= III – VI
12:10 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/4-FINALE C= II – VII
12:35 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/4-FINALE D= I – VIII
13:00 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/2-FINALE B-C
13:25 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 1/2-FINALE A – D
14:00 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 3. MJESTO
14:25 SŠ JASTREBARSKO (9) U15 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
8:00 SC UNIVERS (8) U14 1/4-FINALE I= 1A – 2C
8:25 SC UNIVERS (8) U14 1/4-FINALE II= 1B – 2D
8:50 SC UNIVERS (8) U14 1/4-FINALE III= 1C – 2A
9:15 SC UNIVERS (8) U14 1/4-FINALE IV= 1D – 2B
9:45 SC UNIVERS (8) U14 1/2-FINALE II – III
10:15 SC UNIVERS (8) U14 1/2-FINALE I – IV
10:45 SC UNIVERS (8) U14 3. MJESTO
11:15 SC UNIVERS (8) U14 FINALE
NEDJELJA 17.12.2017. – RASPORED ZAVRŠNICE U13-U12-U11-U10-U9-U8
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
8:00 NC ŠALATA (1) U13 1/8 – FINALA I= 1-16 NO LIMIT – KRAJIŠNIK
8:00 NC ŠALATA (2) U13 1/8 – FINALA II= 2-15 ROVINJ – DRAVINJA
8:00 NC ŠALATA (3) U13 1/8 – FINALA III= 3-14 JADRAN POREČ – OFK BIHAĆ
8:00 SC DVOJKA U13 1/8 – FINALA IV= 4-13 JASKA – BREŽICE
8:25 NC ŠALATA (1) U13 1/8 – FINALA V= 5-12 GLAVICE – ŽUPA
8:25 NC ŠALATA (2) U13 1/8 – FINALA VI= 6-11 ZMAJ – KOROTAN
8:25 NC ŠALATA (3) U13 1/8 – FINALA VII= 7-10 FUNTANA – ZAGOREC “A”
8:25 SC DVOJKA U13 1/8 – FINALA VIII= 8-9 ZAGOREC “B” – SLAVONIJA
10:55 NC ŠALATA (1) U13 1/4-FINALA A= IV – V
10:55 NC ŠALATA (2) U13 1/4-FINALA B= III – VI
10:55 NC ŠALATA (3) U13 1/4-FINALA C= II – VII
10:55 SC DVOJKA U13 1/4-FINALA D= I – VIII
13:00 NC ŠALATA (1) U13 1/2-FINALA B-C
13:00 NC ŠALATA (2) U13 1/2-FINALA A – D
13:50 NC ŠALATA (1) U13 3. MJESTO
15:05 NC ŠALATA (3) U13 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
8:50 NC ŠALATA (1) U12 1/8 – FINALA  I= 1-16
8:50 NC ŠALATA (2) U12 1/8 – FINALA II= 2-15
8:50 NC ŠALATA (3) U12 1/8 – FINALA III= 3-14
8:50 SC DVOJKA U12 1/8 – FINALA IV= 4-13
9:15 NC ŠALATA (1) U12 1/8 – FINALA V= 5-12
9:15 NC ŠALATA (2) U12 1/8 – FINALA VI= 6-11
9:15 NC ŠALATA (3) U12 1/8 – FINALA VII= 7-10
9:15 SC DVOJKA U12 1/8 – FINALA VIII= 8-9
11:20 NC ŠALATA (1) U12 1/4-FINALA A= IV – V
11:20 NC ŠALATA (2) U12 1/4-FINALA B= III – VI
11:20 NC ŠALATA (3) U12 1/4-FINALA C= II – VII
11:20 SC DVOJKA U12 1/4-FINALA D= I – VIII
12:35 NC ŠALATA (3) U12 1/2-FINALA B-C
12:35 SC DVOJKA U12 1/2-FINALA A – D
13:50 NC ŠALATA (2) U12 3. MJESTO
15:05 NC ŠALATA (2) U12 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
9:40 NC ŠALATA (1) U11 1/8 FINALA I= 1-16
9:40 NC ŠALATA (2) U11 1/8 FINALA II= 2-15
9:40 NC ŠALATA (3) U11 1/8 FINALA III= 3-14
9:40 SC DVOJKA U11 1/8 FINALA  IV= 4-13
10:05 NC ŠALATA (1) U11 1/8 FINALA V= 5-12
10:05 NC ŠALATA (2) U11 1/8 FINALA VI= 6-11
10:05 NC ŠALATA (3) U11 1/8 FINALA VII= 7-10
10:05 SC DVOJKA U11 1/8 FINALA VIII= 8-9
11:45 NC ŠALATA (1) U11 1/4 FINALA A= IV – V
11:45 NC ŠALATA (2) U11 1/4 FINALA B= III – VI
11:45 NC ŠALATA (3) U11 1/4 FINALA C= II – VII
11:45 SC DVOJKA U11 1/4 FINALA D= I – VIII
13:00 NC ŠALATA (3) U11 1/2 FINALA B-C
13:00 SC DVOJKA U11 1/2 FINALA  A – D
13:50 NC ŠALATA (3) U11 3. MJESTO
15:05 NC ŠALATA (1) U11 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
10:30 NC ŠALATA (1) U10 1/4 – FINALE  I= 1A-2C
10:30 NC ŠALATA (2) U10 1/4 – FINALE II= 1B-2D
10:30 NC ŠALATA (3) U10 1/4 – FINALE III= 1C-2A
10:30 SC DVOJKA U10 1/4 – FINALE  IV= 1D-2B
12:35 NC ŠALATA (1) U10 1/2 – FINALE II-III
12:35 NC ŠALATA (2) U10 1/2 – FINALE I-IV
14:15 NC ŠALATA (1) U10 3. MJESTO
14:40 NC ŠALATA (3) U10 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
8:00 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA I= 1-16
8:25 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA II= 2-15
8:50 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA III= 3-14
9:15 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA  IV= 4-13
9:40 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA V= 5-12
10:05 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA VI= 6-11
10:30 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA VII= 7-10
10:55 SC UNIVERS (4) U9 1/8 FINALA VIII= 8-9
12:10 NC ŠALATA (1) U9 1/4 FINALA A= IV – V
12:10 NC ŠALATA (2) U9 1/4 FINALA B= III – VI
12:10 NC ŠALATA (3) U9 1/4 FINALA C= II – VII
12:10 SC DVOJKA U9 1/4 FINALA D= I – VIII
13:25 SC DVOJKA U9 1/2 FINALA B-C
13:25 NC ŠALATA (3) U9 1/2 FINALA  A – D
14:15 NC ŠALATA (2) U11 3. MJESTO
14:40 NC ŠALATA (2) U11 FINALE
SAT TEREN KATEGORIJA PAR REZULTAT
11:20 SC UNIVERS (4) U8 1/4 – FINALE I= 1-8
11:45 SC UNIVERS (4) U8 1/4 – FINALE II= 2-7
12:10 SC UNIVERS (4) U8 1/4 – FINALE III= 3-6
12:35 SC UNIVERS (4) U8 1/4 – FINALE IV= 4-5
13:25 NC ŠALATA (2) U8 1/2 – FINALE II-III
13:25 NC ŠALATA (1) U8 1/2 – FINALE I-IV
14:15 NC ŠALATA (3) U8 3. MJESTO
14:40 NC ŠALATA (1) U8 FINALE

KATEGORIJE: U19 – igrači rođeni 1999. i mlađi – parket (4+1) U17 – igrači rođeni 2001. i mlađi – parket (4+1) U15 – igrači rođeni 2003. i mlađi – parket (4+1) U14 – igrači rođeni 2004. i mlađi – parket (4+1) U13 – igrači rođeni 2005. i mlađi – umjetna trava (5+1) U12 – igrači rođeni 2006. i mlađi – umjetna trava (5+1) U11 – igrači rođeni 2007. i mlađi – umjetna trava (5+1) U10 – igrači rođeni 2008. i mlađi – umjetna trava (5+1) U9 – igrači rođeni 2009. i mlađi – umjetna trava (5+1) U8 – igrači rođeni 2010. i mlađi – umjetna trava (5+1) 10.12.2017 – KONAČNA SLUŽBENA VERZIJA RASPOREDA       PROPOZICIJE   TERENI: SMJEŠTAJ:     CIJENA ARANŽMANA: A.) OPCIJA 4 DANA – 3 NOĆENJA – puni pansion (120€ hotel   ili  90€ hostel ) -dolazak u četvrtak, počinje se sa večerom -petak natjecateljski dan popodne – prijepodne slobodno za razgledavanje Zagreba i doživljaj Adventa u Zagrebu (doručak-ručak-večera) -subota – natjecateljski dan po grupama (doručak-ručak-večera) -nedjelja- završnica natjecanja (doručak-ručak) B.) OPCIJA 3 DANA – 2 NOĆENJA – puni pansion ( 90€ hotel  ili  65€ hostel ) -dolazak u petak, počinje se sa večerom – natjecateljski dan popodne -subota – natjecateljski dan po grupama (doručak-ručak-večera) -nedjelja- završnica natjecanja (doručak-ručak) Turnir započinje u petak . Dolazak ekipa je predviđen u četvrtak navečer. Ekipe koje žele a ako bude moguće mogu doći na turnir u petak i koristiti opciju B sa dva noćenja. Ekipe iz Zagreba i Zagrebačke županije mogu se natjecati samo sa plaćenom kotizacijom (bez usluge noćenja) Cijena kotizacije iznosi 500,00 HRK ili 70€ Za ostale varijante molimo Vas da nas kontaktirate radi dogovora. Trener svake ekipe (minimalno 10 igrača) i vozač autobusa imaju besplatan aranžman   CIJENA ZA RODITELJE I OSTALE GOSTE: Hotel:   130€  – 3 puna pansiona NAGRADE 1.MJESTO – Pehar, medalje 2.MJESTO – Pehar, medalje 3.MJESTO – Pehar, medalje 4.MJESTO – Pehar, medalje Statue za najboljeg IGRAČA, STRIJELCA I GOLMANA KONTAKTI: Nenad Gugec mob: +385997245671 e-mail: djecjinogomet@gmail.com    

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Birthday