TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2015 – Farkaševec Samoborski, 20.-22.06.2015.

Poštovani, sportski prijatelji
pozivamo Vas na 7.međunarodni nogometni festival prema slijedećem rasporedu:

20.06.2015.- subota

–– igrači rođeni 2008. i mlađi – igra se 6+1 – mala škola (U-7)
–– igrači rođeni 2007. i mlađi – igra se 6+1 – prstići/zagići II (U-8)
–– igrači rođeni 2006. i mlađi – igra se 6+1 – prstići/zagići I (U-9)

KONAČAN RASPORED I SATNICA ZA SUBOTU 20.06.2015:

Stavljeno u četvrtak 18.06.2015. u 11:30 sati!!!!!!

SUBOTA_RADNA

21.06.2015. – nedjelja

–– igrači rođeni 2004. i mlađi – igra se 8+1 – limači I (U-11)
–– igrači rođeni 2002. i mlađi – igra se 7+1 – mlađi pioniri I(U-13)
–– igrači rođeni 2000. i mlađi – igra se 7+1 – stariji pioniri I (U-15)

KONAČAN RASPORED I SATNICA ZA NEDJELJU 21.06.2015:

Stavljeno u četvrtak 18.06.2015. u 11:35 sati!!!!!!

NEDJELJA_RADNA

22.06.2015.- ponedjeljak

–– igrači rođeni 2005. i mlađi – igra se 8+1 – limači II  (U-10)
–– igrači rođeni 2003. i mlađi – igra se 7+1 – mlađi pioniri II (U-12)
–– igrači rođeni 2001. i mlađi – igra se 7+1 – stariji pioniri II (U-14)

KONAČAN RASPORED I SATNICA ZA PONEDJELJAK 22.06.2015:

Stavljeno u NEDJELJU 21.06.2015. u 22:00 sati!!!!!!

 RADNA PONEDJELJAK

 

 

BROJ EKIPA PO KATEGORIJI JE OGRANIČEN NA MAKSIMALNO 20 EKIPA!!!!!!!!
Ukoliko se u nekoj od kategorija prijavi više od 16 ekipa, sve ekipe koje se posljednje prijave idu u kvalifikacije za popunu glavnog turnira
(4 ekipe iz kvalifikacija popunjavaju glavni turnir do maksimalnog broja od 20 ekipa).
Kvalifikacije se održavaju dan ranije. Ukoliko broj prijavljenih ne prijeđe 20 sve ekipe sudjeluju u glavnom turniru.
Ekipe koje sudjeluju u kvalifikacijama a izbore nastup u glavnom turniru ne plaćaju ponovno kotizaciju.

Kotizacija iznosi 700,00 kn (90€) po ekipi

PODACI ZA UPLATU KOTIZACIJE (Kotizaciju je potrebno uplatiti na žiro-račun najkasnije do 25.05.2014.):
Raiffaisen Banka dd
DJEČJI NOGOMET
Donji Desinec 54, 10450 Jastrebarsko, Hrvatska
IBAN: HR44 2484 0081 1054 6 1803
SWIFT:  RZBHHR2X

SMJEŠTAJ:

Cijene smještaja u Samoboru:
Hostel
noćenje+doručak  160,00 kn (21€)
polupansion (noćenje, doručak + večera) 230,00 kn (31€)

Hotel
noćenje+doručak 220,00 kn (29€)
polupansion (noćenje, doručak + večera)  280,00 kn (37€)

Treneri svake ekipe  i vozači autobusa imaju gratis smještaj!!!

Cijene smještaja u Zagrebu:
Hostel
noćenje+doručak  180,00 kn (24€)
polupansion (noćenje, doručak + večera) 250,00 kn (33€)

Hotel
noćenje+doručak 240,00 kn (32€)
polupansion (noćenje, doručak + večera)  320,00 kn (42€)

Treneri svake ekipe  i vozači autobusa imaju gratis smještaj!!!

IZVOD IZ PROPOZICIJA:
Utakmice se igraju na pola velikog nogometnog terena sa 5 metarskim golovima.
Vrijeme igranja utakmice min 1 x 20 minuta (organizator može vrijeme trajanja utakmica promijeniti u ovisnosti od broja ekipa, grupa i drugih objektivnih okolnosti)
Turnir sude licencirani suci HNS-a

Kontakt – Informacije – Prijave:

NENAD GUGEC
tournament&marketing menager
mob: +385 99 7245671; +385 98 1824564
e-mail: djecjinogomet@gmail.com

ALMIR PRGUDA
mob: +387 61 377170

web: www.djecjinogomet.com

 

POPIS PRIJAVLJENIH EKIPA NA VII TROFEJU DJEČJI NOGOMET

2000
1. NK JEDINSTVO Bihać
2. NK PANONIJA
3. NK VINOGRADAR Jastrebarsko
4. BTP Sesvete
5. NK NAPREDAK Matići
6. ONŠ BOD “A” Bihać
7. NK PODSUSED Zagreb
8. ONŠ BOD “B” Bihać
9. OFK LAVOVI “A” Beograd
10.NK SUHOPOLJE
11.NK NUR Zagreb
12.NK PAZINKA Pazin
13.NK LOŠINJ
14.OFK LAVOVI “B” Beograd
15.HNK ČAPLJINA
16.NK JADRAN Poreč
17.FK RADNIK-URIJE Prijedor
18.ŠNK SLAVONIJA Požega
19.NK DOŠK Drniš
20.NK ZRINSKI Farkaševec
21.NK BREŽICE 1919
22.OFK FAIR PLAY Doboj5
23.NK POMORAC Kostrena
24.DJEČJI NOGOMET
25.
26.

2001
1. NK JEDINSTVO Bihać
2. OFK FAIR PLAY Doboj
3. JAVOR Krapina
4. ŠF YOUNG BOYS Sarajevo
5. HNK ČAPLJINA
6. NK JADRAN Poreč
7. SZENTLORINC FE
8.

2002
1. NK JEDINSTVO Bihać
2. NK ŠKOFJA LOKA
3. NK LADUČ
4. NK DUBRAVA Zagreb
5. NK RUGVICA
6. NŠ DRAVA Ptuj
7. ONŠ BOD Bihać
8. NK JASKA Jastrebarsko
9. NŠ LAV Velika Kladuša
10.NK NUR Zagreb
11.NK PAZINKA Pazin
12.NK LOŠINJ
13.ŠF YOUNG BOYS Sarajevo
14.OFK LAVOVI Beograd
15.HNK ČAPLJINA
16.NK JADRAN Poreč
17.NA ŠAMPION JUNIOR Sarajevo
18.ŠNK SLAVONIJA “A” Požega
19.ŠN ROMARI Vitez
20.OFK LAUŠ Banja Luka
21.FK RADNIK-URIJE Prijedor
22.NK ZRINSKI Farkaševec
23.NK BREŽICE 1919
24.ŠNK SLAVONIJA “B” Požega
25.NK UNA Cazin
26.NK CRIKVENICA
27.NK KLJUČ
28.
29.
30.

2003
1. NK JEDINSTVO Bihać
2. OFK FAIR PLAY Doboj
3. SZENTLORINC FE
4  NŠ LAV Velika Kladuša
5. HNK ČAPLJINA “A”
6. NK VIROVITICA
7. HNK ČAPLJINA “B”
8. NA ŠAMPION JUNIOR Sarajevo
9.

2004
1. NK JEDINSTVO Bihać
2. ŠN PRVI GOL Potpićan
3. NK SAVA Strmec
4. NK MLADOST Klinča Sela
5. NŠ LEV Novo Mesto
6. NŠ DRAVA Ptuj
7. NK ZRINSKI Farkaševec
8. ONŠ BOD Bihać
9. NŠ LAV Velika Kladuša
10.ŠN KAPTOL
11.NK LOŠINJ
12.NK KRKA Novo Mesto
13.NK SAMOBOR
14.ŠNK SLAVONIJA Požega
15.NK DINAMO Okić
16.ŠN ROMARI Vitez
17.
18.
19.
20.

2005
1. NK JEDINSTVO Bihać
2. NK SLOGA Bosanska Otoka
3. NK PONIKVE 05 Zagreb
4. NK PONIKVE 06 Zagreb
5. NK SAVA Strmec
6. NŠ DRAVA Ptuj
7. NK STARI GRAD Rijeka
8. NK SLAVEN BELUPO Koprivnica
9. FK MIKA ANTIĆ Pančevo
10.NŠ LAV Velika Kladuša
11.NK BREŽICE 1919
12.NK SAMOBOR
13.NK UTRINE Zagreb
14.NK RUGVICA
15.
16.

2006
1. NK JASKA Jastrebarsko
2. NK DEVETKA Zagreb
3. NK ZRINSKI Farkaševec
4. NK DINAMO Jakovlje
5. NK SAVA Strmec
6. NK RUGVICA
7. NK ZAGREB
8. NK ŠPARTA Zagreb
9. NŠ LAV Velika Kladuša
10.NK ŠENTJERNEJ
11.NK SAMOBOR
12.ŠNK SLAVONIJA A
13.ŠNK SLAVONIJA B
14.NK BREŽICE 1919
15.NK ŽELEZNIČAR Divača
16.NK GALGOVO

2007
1. NK JASKA Jastrebarsko
2. NK DEVETKA Zagreb
3. NK ZRINSKI Farkaševec
4. NK OLIMP Zaprešić
5. NK SAVA Strmec
6. FK BORAC Jelah
7. NK TRNJE Zagreb
8. NK ŽELEZNIČAR Divača
9. NŠ ZMAJEVI Bosanska Krupa
10.SK STURM SCHREMS Graz
11.NK KUSTOŠIJA Zagreb
12.NK ZAGREB
13.NK ŠPARTA Zgareb
14.NK SAMOBOR
15.ŠNK SLAVONIJA
16.NK DINAMO Okić
17.NK BREGANA
18.NK BREŽICE 1919
19.NK UTRINE Zagreb
20.

2008
1. NK JASKA Jastrebarsko
2. NK SAVA Strmec
3. FK BORAC Jelah
4. NŠ LAV Velika Kladuša
5. NK ŠENTJERNEJ
6. NK KUSTOŠIJA Zagreb
7. ŠN FOTEX-LUMEN Varaždin
8. ŠNK SLAVONIJA Požega
9. NK ŠPARTA Zagreb
10.

 

 

 

 

 

Farkasevec 1 dan_1 dio (1 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (12 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (16 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (29 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (41 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (79 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (87 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (117 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (122 of 128) Farkasevec 1 dan_1 dio (127 of 128) Farkasevec 1 dan_2 dio (2 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (3 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (4 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (9 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (17 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (21 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (23 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (52 of 75) Farkasevec 1 dan_2 dio (69 of 75) Farkasevec 1 dan_3 dio (1 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (3 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (26 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (28 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (33 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (34 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (44 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (47 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (48 of 109) Farkasevec 1 dan_3 dio (58 of 109) Farkasevec 2 dan_1 dio (1 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (4 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (5 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (10 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (20 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (24 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (28 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (54 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (57 of 111) Farkasevec 2 dan_1 dio (92 of 111) Farkasevec 2 dan 3 dio (2 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (6 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (7 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (11 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (13 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (14 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (16 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (29 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (55 of 72) Farkasevec 2 dan 3 dio (60 of 72)

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

Birthday