9. Međunarodni nogometni festival “TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2017” – Jastrebarsko 17.-18.06.2017

Dobro došli na 9.Međunarodni nogometni festival TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2017

Turnir se održava prema slijedećem rasporedu :

17.06.2017.- subota
–– igrači rođeni 2010. i mlađi – igra se 5+1 – prstići/zagići III (U-7) – umjetna trava 40×20
–– igrači rođeni 2009. i mlađi – igra se 6+1 – prstići/zagići II (U-8) – trava 50×30
–– igrači rođeni 2008. i mlađi – igra se 6+1 – prstići/zagići I (U-9) – trava 50×30
–– igrači rođeni 2007. i mlađi – igra se 8+1 – limači II (U-10) – trava 60×40
–– igrači rođeni 2006. i mlađi – igra se 8+1 – limači I (U-11) – trava 60×40
18.06.2017. – nedjelja
–– igrači rođeni 2005. i mlađi – igra se 7+1 – mlađi pioniri II (U-12) – trava 60×40
–– igrači rođeni 2004. i mlađi – igra se 7+1 – mlađi pioniri I (U-13) – trava 60×40
–– igrači rođeni 2003. i mlađi – igra se 7+1 – pioniri II (U-14) – trava 60×40
–– igrači rođeni 2002. i mlađi – igra se 7+1 – pioniri I (U-15) – trava 60×40
–– igrači rođeni 2000. i mlađi – igra se 5+1 – kadeti (U-17) – umjetna trava 40×20

2016.godine je na turniru sudjelovalo ukupno 108 ekipa u 8 uzrastnih kategorija iz Slovenije, Mađarske, Hrvatske i BiH

Tereni 1, 2, 3, 4 i 5 su na adresi
NK JASKA (Centrala) – ulica bana Josipa Jelačića bb

Tereni 6,7  i 8 su na adresi
NK VINOGRADAR (Vojarna) – ulica Zrinsko Frankopanska

NOVI RASPORED ZA SUBOTU 17.06.2017 – KATEGORIJE 2006/2007/2008/2009/2010

 

NOVI RASPORED ZA NEDJELJU 18.06.2017 – KATEGORIJE 2000/2002/2003/2004/2005

 

 

 

 

 

PROPOZICIJE

PROPOZICIJE_TDN_2017

DODATAK PROPOZICIJAMA – PROLAZAK U DRUGI KRUG NATJECANJA

TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2017_dodatak propozicijama

 

ZAVRŠNICA:

 

 

TROFEJ DJEČJI NOGOMET 2017 – POPIS PRIJAVLJENIH EKIPA

Turnir se održava u Jastrebarskom na terenima NK Jaska i NK Vinogradar

U17 – 2000
1. NK ILOVAC Karlovac HR
2. NK MLADOST Ždralovi HR
3. NK ZET Zagreb HR
4. BTP SESVETE Sesvete HR
5. DJEČJI NOGOMET Jastrebarsko HR
6. ONŠ BOD Bihać BIH
7. ŠN KALIMERO Rijeka HR
8. HNK PRIMORAC Biograd na moru HR
9. ŠN RAB Rab HR
10.NK DUGO SELO  Dugo Selo HR
11. OFK LAUŠ Banja Luka BIH
12.JAVOR Krapina HR
13.NK JARUN Zagreb HR
14.NK JAMNICA Pisarovina HR
15.NK BREGANA Bregana HR
16.NK OTOČAC Otočac HR

U15 – 2002

1. NK JADRAN Poreč HR
2. ŠF ZMAJ 17 Sanski Most BIH
3. NK ORIJENT Rijeka HR
4. NK DUGO SELO Dugo Selo HR
5. NK BANJOLE Pula HR
6. NK ĆORALIĆI Ćoralići BIH
7. NK KLJUČ Ključ BIH
8. NK JAMNICA Pisarovina HR
9. NK DELNICE Delnice HR
10.NK FUNTANA Vrsar HR
11.NK BRATSTVO Gračanica BIH
12.ŠKOLA MLADIH TALENATA BIH
13.NK SAMOBOR Samobor HR
14.NK JASKA Jastrebarsko HR
15.HNK PRIMORAC Biograd n/m HR
16.NK NAPRIJED Hreljin HR
17.NK MLADOST Doboj Istok BIH
18.NK JARUN Zagreb HR
19.ŠN KALIMERO Rijeka HR
20.NK ČEPIN Čepin HR
21.OFK LAUŠ Banja Luka BIH
22.SOFRA Zagreb HR
23.NK STUPNIK Stupnik HR
24.ŠN RAB Rab HR

U14 – 2003
1. NK SUTLA Šenkovec HR
2. NK ORIOLIK Oriovac HR
3. NK DUGO SELO Dugo Selo HR
4. FK KRAJINA Cazin BIH
5. ONŠ BOD Bihać BIH
6. NK JARUN Zagreb HR
7. ŠN KALIMERO Rijeka HR
8. HNK PRIMORAC Biograd n/m HR
9. NK NAPRIJED Hreljin HR
10.NK DINAMO Okić HR
11.NK GOSPIĆ 91 Gospić HR
12.OFK LAUŠ Banja Luka BIH
13.VELIKA KLADUŠA Velika Kladuša BIH
14.KLUB 7 Tuzla BIH
15.NŠ LAV Velika Kladuša BIH

U13 – 2004
1. NK SUTLA Šenkovec HR
2. NK MOSTANJE ALL Karlovac HR
3. ŠN ŽABICA Zagreb HR
4. NK JASKA Jastrebarsko HR
5. NK KRKA “A” Novo Mesto SLO
6. NK KRKA “B” Novo Mesto SLO
7. NK ZARICA Kranj SLO
8. NK BANJOLE Pula HR
9. NK OTOČAC Otočac HR
10.NK ĆORALIĆI Ćoralići BIH
11.NK ČEPIN
12.NK BRATSTVO Bosanska Krupa BIH
13.ONŠ BOD Bihać BIH
14.ŠN RESPECT Kalesija BIH
15.NK SAMOBOR Samobor HR
16.NK MIKLAVŽ Ljubljana SLO
17.HNK PRIMORAC Biograd n/m HR
18.FK RADNIK-URIJE Prijedor BIH
19.NK BESTOVJE Bestovje HR
20.NK VINOGRADAR Jastrebarsko HR
21.NK JARUN Zagreb HR
22.NK VODICE Vodice HR
23.NK STUPNIK Stupnik HR
24.

U12 – 2005
1. NK KRKA Novo Mesto SLO
2. NK KORANA Karlovac HR
3. NK MOST Zagreb HR
4. HNK PRIMORAC Biograd n/m HR
5. ŠD TIAN-NŠ JASMIN KURTIČ Novo Mesto (SLO)
6. NK BRATSTVO Bosanska Krupa BIH
7. NK FUNTANA Vrsar HR
8. NK JASKA Jastrebarsko HR
9. NK ŠKABRNJA Škabrnja HR
10.NK JARUN Zagreb HR
11.NK VODICE Vodice HR
12.NK ĆORALIĆI Ćoralići BIH
13.NK ČEPIN Čepin HR
14.
15.

U11 – 2006
1. NK JASKA “B” Jastrebarsko HR
2. NK KRKA Novo Mesto SLO
3. NK DESINEC Desinec HR
4. NK ZDENČINA Zdenčina HR
5. NK ILOVAC “B” Karlovac HR
6. NK ILOVAC “A” Karlovac HR
7. NK BANJOLE Pula HR
8. NK VINOGRADAR Jastrebarsko HR
9. NK JASKA “A” Jastrebarsko HR
10.NK BESTOVJE Bestovje HR
11.NŠ LAV Velika Kladuša BIH
12.NK GOMILA Stijena BIH
13.NK JAMNICA Pisarovina HR
14.NK SAMOBOR Samobor HR
15.NK DINAMO Okić HR
16.
17.
18.
19.
20.
——————————-

U10 – 2007
1. NK BREGANA Bregana HR
2. NK GOSPIĆ ’91 Gospić HR
3. NK KRKA Novo Mesto SLO
4. NK UTRINE Zagreb
5. NŠ LAV Velika Kladuša BIH
6. NK SPALATO Split HR
7. NK GOMILA Stijena BIH
8. NK JADRAN Poreč HR
9.
10.

U9 – 2008
1. NŠ PRIMORJE “B” Ajdovščina SLO
2. NK DOMAGOVIĆ Domagović HR
3. NK VINOGRADAR Jastrebarsko HR
4. NŠ PRIMORJE “A” Ajdovščina SLO
5. NK HAŠK SOKOL Stari Jankovci HR
6. NK ILOVAC Karlovac HR
7. NK BESTOVJE Bestovje HR
8. NK BANJOLE Pula HR
9. NK SAMOBOR Samobor HR
10.NŠ LAV Velika Kladuša BIH
11.NŠK NOVA ZORA Sv.Filip i Jakov HR
12.NK ZELENGAJ Zagreb HR
13.NK JASKA Jastrebarsko HR
14.NK POLET Sveta Klara HR
15.

U8 – 2009
1. NK GOSPIĆ ’91 Gospić HR
2. NK BREGANA Bregana HR
3. NŠ LAV Velika Kladuša BIH
4. NK NAFTAŠ Ivanić Grad HR
5. NK ILOVAC Karlovac HR
6. NK ZDENČINA Zdenčina HR
7. NK BESTOVJE Bestovje HR
8. NK SPALATO Split HR
9. NK KRKA Novo Mesto SLO
10.NK JASKA Jastrebarsko HR
11.NK ZELENGAJ Zagreb HR
12.HNK VINKOVCI Vinkovci HR

U7 – 2010
1. NK UTRINE Zagreb HR
2. NK SPALATO Split HR
3. NK NAFTAŠ Ivanić Grad HR
4. NK JASKA Jastrebarsko HR
5. NK GOSPIĆ’91 Gospić HR
6. NK VINOGRADAR Jastrebarsko HR
7.
8.

Video isječci iz 2016.godine:

Molimo Vas obzirom smo ograničeni sa brojem ekipa i brojem terena, jer su turniri jednodnevni da Vašu prijavu a posebno zainteresiranost najavite što prije kako bi Vam rezervirali mjesto prije konačne prijave.

Kotizacija na turniru iznosi 700,00 kn (94€)
Popusti na kotizaciju:
2 ekipe———kotizacija iznosi 650,00 kn po ekipi (88€)
3 ekipe———kotizacija iznosi 600,00 kn po ekipi (81€)
4 ekipe———kotizacija iznosi 550,00 kn po ekipi (74€)
5 ekipa———kotizacija iznosi 500,00 kn po ekipi (68€)
6 i više ekipa–kotizacija iznosi 450,00 kn po ekipi (61€)

 

Višednevni boravak na turniru prema dogovoru:

A.) OPCIJA 4 DANA – 3 NOĆENJA – puni pansion (110€ hotel ili 90€ hostel)
Dolazak u petak tokom dana, subota i nedjelja rezervirano za turnir i ekipe koje ne igraju slobodno vrijeme, za obilazak Zagreba ili neke druge aktivnosti prema dogovoru. Odlazak u ponedjeljak 19.06

B.) OPCIJA 3 DANA – 2 NOĆENJA – puni pansion (80€ hotel ili 60€ hostel)
Dolazak u subotu na turnir, ekipe koje ne igraju slobodno vrijeme, za obilazak Zagreba ili neke druge aktivnosti prema dogovoru. Odlazak u ponedjeljak 19.06

NAGRADE
1.MJESTO – Pehar, medalje
2.MJESTO – Pehar, medalje
3.MJESTO – Pehar, medalje
4.MJESTO – Pehar, medalje
Statue za najboljeg IGRAČA, STRIJELCA I GOLMANA

Uplata kotizacije se vrši na žiro račun:
DJEČJI NOGOMET
Donji Desinec 54
10450 Jastrebarsko
IBAN: HR44 2484 0081 1054 6 1803
SWIFT:  RZBHHR2X

Za sve informacije možete se informirati na:
Nenad Gugec
web: www.djecjinogomet.com
e-mail: djecjinogomet@gmail.com
mob: +385 99 7245671

Bosna i Hercegovina:
Almir Prguda
mob: +387 61 377170

Kosovo, Albanija i Turska:
Naser Kalanderi
+355 69 5236893

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

Birthday